top_image
  • Godziny zaznaczone kolorem niebieskim to terminy gdy ściana jest ogólnodostępna. W tym terminie zapraszamy wszystkich już wspinających się. Osoby początkujące, które pierwszy raz odwiedzają ścianę prosimy o skorzystaniu z oferty kursowej.
  • Godziny zaznaczone kolorem zielonym to terminy zarezerwowane wyłącznie dla osób początkujących lub grup kursowych (zobacz szczegółowy grafik poniżej). Jeśli nie byłeś(aś) jeszcze na ścianie to pierwszą wizytę zaplanuj w tym terminie. Godziny zielone to przeszkolenie dla początkujących lub kursy ogłaszane w aktualnościach. Przyjdź punktualnie na rozpoczęcie. Przeszkolenie jest płatne (zobacz cennik). W tych godzinach ściana nie jest udostępniana publicznie dla regularnie wspinających się. Osoby wspinające się już wcześniej zapraszamy na godziny niebieskie.
  • Godziny zaznaczone kolorem czerwonym to terminy zarezerwowane wyłącznie dla uczestników sekcji i grup zorganizowanych. W tych godzinach ściana jest udostępniana tylko dla członków sekcji wspinaczkowych. Zapytania w sprawie sekcji Karol Kadyjewski (zobacz kontakt).

top_image

Oferta wynajmu skierowana jest dla grup zorganizowanych: szkół, uczelni, firm. W przypadku chęci wynajmu ściany prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu. W mailu proszę podać dane kontaktowe oraz preferowane terminy, które zostaną… każdorazowo potwierdzone bądź zweryfikowane przez osobę obsługującą… ścianę. Terminy wynajmu nie mogą… pokrywać się z godzinami w których ściana udostępniana jest publicznie (zobacz grafik).


Cena wynajmu zawarta jest w cenniku. Zawiera ona opłatę za osobę obsługują…cą… ścianę - nie instruktora! W przypadku chęci wynajmu ściany wraz z instruktorem prosimy zaznaczyć to w zgłoszeniu. Opłata w tym wypadku ustalana jest indywidualnie.


top_image

Dzieci i młodzież do 16 roku życia muszą… wspinać się pod opieką… instruktora. Jeśli chcecie państwo zabrać na ścianę swoją… pociechę, skontaktujcie się z jednym z instruktorów. Następnie dokładnie przeczytajcie i wypełnijcie poniższe ostrzeżenie: (dokument pdf). W przypadku wątpliwości pozostawcie pola puste. Zgoda powinna być podpisana przez obojga rodziców.


top_image

Bilet wstępu 6 PLN.

Wstęp indywidualny na sztuczną… ścianę wspinaczkową… (w dniach i godzinach uwzględnionych w grafiku).
Prosimy o zabieranie drobnych.


3 PLN - cena biletu na podstawie ważnej legitymacji ISIC AZS.


Wypożyczenie sprzętu 1 PLN.

Uprząż, przyrzą…d asekuracyjny. Cena dla jednej osoby. Ilość sprzętu jest ograniczona! Prosimy o zabieranie drobnych.


Szkolenie dla początkujących 25 PLN.

Wstępne przeszkolenie dla osób początkujących na godzinach zielonych. Zawiera bilet wstępu. Nie dotyczy kursów patrz "jak czytać grafik".


Wynajem ściany 50 PLN/godz.

Oferta skierowana dla grup. Cena zawiera opłatę za osobę obsługują…ca ścianę, nie instruktora! W przypadku chęci wynajmu prosimy o kontakt.


Kursy wspinaczkowe

Zobacz ceny kursów wspinaczkowych.zmień buty na ścianie wspinaczkowej

reklama forum planowane wyjazdy wspinaczkowe
» Strona główna  » Informacje  » Kursy  » Galeria  » Forum  » English  » Kontakt  » CMS