top_image
  • Godziny zaznaczone kolorem niebieskim to terminy gdy ściana jest ogólnodostępna. W tym terminie zapraszamy wszystkich już wspinających się i potrafiących asekurować. Osoby początkujące, zapraszamy na kursy wspinaczkowe.
  • Godziny zaznaczone kolorem zielonym to terminy zarezerwowane wyłącznie dla grup kursowych. Jeśli nie byłeś(aś) jeszcze na ścianie to pierwszą wizytę zaplanuj w tym terminie. Uczestnictwo w kursie jest płatne i wymaga zgłoszenia się. W tych godzinach ściana nie jest udostępniana publicznie dla regularnie wspinających się. Osoby wspinające się już wcześniej zapraszamy na godziny niebieskie.
  • Godziny zaznaczone kolorem czerwonym to terminy zarezerwowane wyłącznie dla uczestników sekcji i grup zorganizowanych. W tych godzinach ściana jest udostępniana tylko dla członków sekcji wspinaczkowych. Zapytania w sprawie sekcji Karol Kadyjewski (zobacz kontakt).

grafik

:: Poniedziałek

18:00 - 21:00 Mała ściana godziny ogólne


:: Wtorek

17:00 - 19:00 Duża ściana godziny ogólne
20:00 - 23:00 Duża ściana sekcja PRz


:: Środa

18:00 - 21:00 Mała ściana godziny ogólne


:: Czwartek

9:00 - 10:30 Duża ściana sekcja PRz
17:00 - 19:00 Duża ściana godziny ogólne
20:00 - 21:30 Duża ściana sekcja PRz


:: Piątek

17:00 - 19:00 Duża ściana godziny ogólne


:: Sobota

9:00 - 12:00 Mała ściana kurs wymagane zapisy
17:00 - 20:00 Duża ściana godziny ogólne


:: Niedziela

17:00 - 20:00 Duża ściana godziny ogólne
19:00 - 21:00 Duża ściana sekcja PRz


Przed wizytą sprawdź aktualności!

top_image

Dzieci i młodzież do 16 roku życia muszą… wspinać się pod opieką… instruktora. W czasie godzin komercyjnych na ścianie nie dyżuruje instruktor. Jeśli chcecie państwo zabrać na ścianę swoją… pociechę, skontaktujcie się z jednym z instruktorów.


top_image

Oferta wynajmu skierowana jest dla grup zorganizowanych: szkół, uczelni, firm. W przypadku chęci wynajmu ściany prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu. W mailu proszę podać dane kontaktowe oraz preferowane terminy, które zostaną… każdorazowo potwierdzone bądź zweryfikowane przez osobę obsługującą… ścianę. Terminy wynajmu nie mogą… pokrywać się z godzinami w których ściana udostępniana jest publicznie (zobacz grafik).


Cena wynajmu zawarta jest w cenniku. Zawiera ona opłatę za osobę obsługują…cą… ścianę - nie instruktora! W przypadku chęci wynajmu ściany wraz z instruktorem prosimy zaznaczyć to w zgłoszeniu. Opłata w tym wypadku ustalana jest indywidualnie.


top_image

Bilet wstępu duża ściana 15 PLN

Płatne na portierni.


Karnet duża ściana 120 PLN

10 wejść, płatne na portierni.


Bilet wstępu mała ściana 6 PLN

Płatne u operatorów.


Wstęp indywidualny na sztuczną… ścianę wspinaczkową… (w dniach i godzinach uwzględnionych w grafiku). Paragon należy okazać operatorowi.
Prosimy o zabieranie drobnych.


3 PLN - cena biletu na małą ścianę na podstawie ważnej legitymacji ISIC AZS.


Wypożyczenie sprzętu 2 PLN

Płatne u operatorów.

Uprząż, przyrzą…d asekuracyjny. Cena dla jednej osoby. Ilość sprzętu jest ograniczona! Nie wypożyczamy lin dynamicznych. Prosimy o zabieranie drobnych.


Wynajem małej ściany 50 PLN/godz.

Oferta skierowana dla grup. Cena zawiera opłatę za osobę obsługują…ca ścianę, nie instruktora! W przypadku chęci wynajmu prosimy o kontakt. W chwili obecnej nie oferyjemy wynajmu ściany dużej.


Kursy wspinaczkowe

Zobacz ceny kursów wspinaczkowych.


top_image

Najbliższe terminy kursów wspinaczkowych

Najbliższe terminy kursów wspinaczkowych znajdziesz na wspinanie.rzeszow.pl.


top_image
Meble kuchnie na wymiar
Żłobek prywatny Rzeszów


baner pajacyk.pl

» Strona główna  » Informacje  » Kursy  » Galeria  » Forum  » English  » Kontakt  » CMS