Aktualny grafik i cennik na stronie2018-09-19, dodał: Administrator

Aktualny grafik i cennik na stronie

Regularne dyżury rozpoczynamy od 24.09.2018. Ze względu na okres wakacyjny pierwszy tydzień będzie okresem rozruchowym podczas którego możemy codziennie udostępnić obiekt. Wraz z początkiem roku akademickiego grafik ulegnie zmianie a dostępność nieco się ograniczy. Cena pojedynczego biletu wstępu wynosić będzie 15 PLN. Od października planujemy wprowadzić karnety 10 wejściowe. Szczegóły w informacjach na stronie.

skomentuj lub zobacz dyskusję


Otwarcie nowej ściany!!!2018-09-19, dodał: Administrator

Otwarcie nowej ściany!!!

Miło nam poinformować, że nasz obiekt zyskał nowe oblicze!!! Oprócz istniejącej ściany mamy teraz do dyspozycji nową, która została wybudowana na hali sportowej Politechniki Rzeszowskiej na sektorze "A". Parametry obiektu: powierzchnia 220m2, wysokość 10m, 13 stanowisk górnych, ponad 80 indywidualnych punktów asekuracyjnych, 1100 chwytów. Na ścianie nakręconych zostało ponad 30 dróg wspinaczkowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Obiekt umożliwia wspinanie zarówno z górną jak i dolną asekuracją. Ściana ma charakter sportowo-rekreacyjny. Osoba na każdym stopniu zaawansowania znajdzie coś dla siebie. Galeria zdjęć nowej ściany.

skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-09-13, dodał: Administrator

Nowa galeria nowej ściany!

W czasie wakacji na ścianie sporo się działo. Ale nie tej dotychczasowej a nowej. Możemy już uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować nową galerię w serwisie Flickr i na naszej stronie. Już niebawem zapraszamy na testy!


skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-09-13, dodał: Dominik Hajduk

Wiadomości ze strony automatycznie na Twitterze

Od dzisiaj wszystkie aktualności publikowane na stronie ściany trafią automatycznie na Twittera twitter.com/scianaprz. Aplikacja jest w fazie testów. Wszystkie uwagi mile widziane. Opóźnienie może wynieść około 5 minut, a nie jak to się zdarzało kilka dni :)


skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-08-26, dodał: Dominik Hajduk

Mityng Wspinaczkowy RKW

Serdecznie zapraszamy na coroczną imprezę wspinaczkową, organizowaną przez Rzeszowski Klub Wysokogórski! Idea wspólnego spotkania czyli Mityngu Wspinaczkowego pojawiła się w 2012 roku i miała na celu upamiętnienie naszych dwóch tragicznie zmarłych kolegów: Grega i Janka. Po raz kolejny możemy spotkać się w naszych podkarpackich piachach i ku Ich pamięci wspólnie spędzić popołudnie na tym co najlepsze - wspinaniu! 1 września 2018 (sobota) na Kamieńcu. Szczegóły (wspinanie.rzeszow.pl).


skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-06-21, dodał: Administrator

Od lipca zamykamy na wakacje

Ściana wspinaczkowa będzie czynna zgodnie z grafikiem do końca czerwca. W lipcu i sierpniu będzie nieczynna. O otwarciu ściany po wakacjach poinformujemy na stronie. Życzymy mocnych wakacyjnych przejść. A na wyjazd można znaleźć ekipę na wspinanie.rzeszow.pl.


skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-06-21, dodał: Administrator

Nieczynne w czwartki

Od tego tygodnia (21.06) ściana będzie nieczynna w czwartki.


skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-06-13, dodał: Karol Kadyjewski

Nieczynne w piątki

Od tego tygodnia ściana będzie nieczynna w piątki. Zawieszamy także godziny zielone.


skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-06-08, dodał: Karol Kadyjewski

Piątek nieczynne.

W dniu dzisiejszym (piątek 08.06.2018) ścianka będzie nieczynna, nie odbędą się również godziny zielone.


skomentuj lub zobacz dyskusję


:: 2018-05-31, dodał: Karol Kadyjewski

Nieczynne w piątek

W piątek 01.06.2018 ścianka będzie nieczynna, nie odbędą się również godziny zielone.


skomentuj lub zobacz dyskusję


poprzednie | następne
» Strona główna  » Informacje  » Kursy  » Galeria  » Forum  » English  » Kontakt  » CMS